čtvrtek 26. ledna 2012

Cihlově poblázněná

Dobře ukecaly jste mě.... Nechtěla jsem asi po třech dnech dělat další článek  o tom, že jsem si koupila něco nového, protože už si přijdu jako blázen, ale blázen nejspíš jsem a stejně o tom napíšu, protože když jsem se včera jen zmínila, že jedu "nakukačku" po pár obchodech, některé z Vás mi psaly, abych dala vědět, co jsem si koupila. Původně jsem jela jako doprovod a poradce při výběru nějakého svršku na ples pro mou mamku, ale nezůstalo jen u toho a nakonec jsem si nesla i plnější tašky než ona. Byla jsem vážně rozhodnutá už si nic nekupovat, ale ty ceny.... Takže se mnou ještě, prosím, přežijte tenhle výčet...

Na nakupování jsme neměly celkově moc času, takže jsme to vzaly tak pokusem, ale ještě že tak, nevím, jak by to dopadlo, kdybychom na to měly víc času :-D Nejvíc věcí jsem si odnesla z New Yorkeru, protože stojan hlásající cenu 29 Kč jsem nemohla míjet bez povšimnutí, a tak jsem si z něj nakonec uzmula svetr (po velkém boji se slečnou se stejným záměrem), tílko a pánskou beranici, kterou si pravděpodobně odvážím vzít až po třech svařácích na horách, kam se o víkendu chystáme. A co, když tak alespoň sluší Kouli (jméno mé ovce).
V NY jsem si koupila ještě košili za 129 Kč... A proč že všechno v téhle barvě? Za to můžou tyhle punčochy (79 Kč), které jsou taky tam odsud a objevila jsem je hned u vstupu jako první a pak se strhla má cihlovo-rezatá mánie a já brala cokoli v tomhle odstínu :-DDalší kousek jsem prostě nemohla jen tak napospas osudu ležet dál v regálech Orsaye - velké psaníčko za 150 Kč... (mimochodem přítel mě upozornil, že se mnou nikam nejde, pokud si ho někdy hodlám vzít - nesnáší zvířecí vzory :-D)


Bez obav, už končím - jen dvoje náušnice - bílé Gate 28 Kč, černé DM drogerie 78 KčKoho jsem naštvala, tak se omlouvám, a věřte, že se mezi ně patřím taky... A koho inspirovala k nákupům, tak přeju ať Vám poblázněné davy pár oranžově oštítkovaných a nositelných kousků v obchodech nechají.

10 komentářů:

 1. Já ti jen tiše závidím, že máš ještě dostatek financí, já budu ještě tak do března minimálně splácet dluh, který jsem si udělala u mamky na oblečení z Topshopu... Jinak ten cihlový svetr a košile vypadají skvěle ;)

  OdpovědětVymazat
 2. skvělé věci,ten úplně první svetr se mi strašně líbí <3

  OdpovědětVymazat
 3. Já tě zabiju! :D Jako ten svetr sem měla vyhlídlej už dávno a furt ho ne a ne zlevnit z 259 a ty ho koupíš za 29..? :D Tak a odteď už se s tebou nebavím! :-/ :D

  OdpovědětVymazat
 4. ta košile je fakt perfektní a vůbec se mi všechny věci moc líbí =)

  OdpovědětVymazat
 5. Moc se mi líbí ten svetr, vypadá krásně pohodlně a ty tmavý naušnice jsou taky super
  A little bit of fashion

  OdpovědětVymazat
 6. Musím se přidat k pochvale svetříku a musím oponovat tvému příteli, protože to psaníčko je zkrátka skvělé !

  OdpovědětVymazat
 7. Ten svetřík a halenka vypadaj skvěle, hned bych si je taky koupila!:-)
  Máš moc pěkný blog, určitě tě budu odebírat:-) M.

  A pokud budeš mít čas nebo náladu, tak prosím mrkni na můj, follow nebo milý komentář vždycky potěší:-)
  http://illussoire.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat

Za každý komentář přijmi můj dík!