neděle 29. ledna 2012

Na horách

Zdravím Vás!

Mám za sebou bezva víkend strávený na sněhem zasypané chatě u krbu a střídavě na sluncem zalité sjezdovce. Počasí vyšlo parádně, omrzlinám zabránilo nemálo vrstev krému nebo svařák a já se teď nemůžu dočkat, až se svalím do postele. Takže se s Vámi podělím alespoň o pár obrázků z posledních tří dnů.... Jaký byl Váš víkend? A co vůbec Vy a zimní sporty? Můj vztah k nim je zřejmý po poslední fotce :-D6 komentářů:

 1. Takhle ty lyžuješ, jo? :D :) Já na zimní sporty taky nejsem, hlavně nejsem na zimu, takže když v těhlech teplotách nemusím ven, tak radši nikam nechodím :D :)

  OdpovědětVymazat
 2. Jéé ty se máš, taky bych jela na hory.

  OdpovědětVymazat
 3. Teda ty tam máš pohodu:-) M.

  OdpovědětVymazat
 4. jáááj, taky už se těším na hory, jedu až koncem února. Máte tam opravdu krásně, zvlášť ten krb ti závidím. Můj vztah k zimním sportům mno, řekněme, že lyžuju, ale Janica Kostaličová ze mě asi nikdy nebude a k bobování a sáňkování mám kladný vztah od raného dětství :D Užij si to tam ;)

  OdpovědětVymazat
 5. Žádný lyže ani sáňky? :) Já mám zimní sporty moc ráda - lyže a brusle jsou srdeční záležitost, hlavně bruslení (15 let strávených na ledě se na člověku podepíše). :)
  Upřímně závidím, já bych jela hned! Tak snad v březnu se dočkám. :)

  OdpovědětVymazat
 6. snííííh :-) Tak aspoň tedy na fotce,když né v reálu,vypadá to tam krásně:)

  OdpovědětVymazat

Za každý komentář přijmi můj dík!