neděle 19. února 2012

Čekám na signál

Jak jsem už jsem psala včera, vyrazili jsme s drahým do kina na nový český film Signál. Po nevalné kritice jsem byla opravdu zvědavá, ale nakonec se z toho vyklubal celkem příjemný snímek, u kterého jsme se zasmáli a odpočinuli si. Vážně nám oběma ale dost silně příběhem připomínal Gogolova Revizora. Pozorovat, kam až může zajít lidská hloupost a naivita, bylo na jednu stranu úsměvné a na druhou spíš k pláči. No dojímat se nad tím rozhodně nebudu a budu doufat, že takových tupců pohromadě se u nás už moc nevyskytuje, i když... No ale rozhodně si na své přijdou milovníci (ehm, spíš asi milovnice) Vojty Dyka, takže o to spokojenější můžu být i já, mám pro něj slabost O:-)


Jinak kromě kina jsme obešli samozřejmě i pár krámů a fotky pořidili ve spěchu a po tom, co jsem se asi třikrát převlékala a marně zkoušela a ztratila knoflík. Jinak to byl ale moc príma den :-) Tak snad Vaše sobota byla taktéž příjemná  a o nic horší nebude ani neděle!

11 komentářů:

 1. Signál jsem ještě neviděla, ale chystám se:)
  Jinak ti to moc sluší:)

  OdpovědětVymazat
 2. šla bych na to asi jenom kvůli tomu vojtovi :D (je to totiž můj hooodne vzdálený příbuzný, heč! :D (ale nemáme společnou ani kapku krve) :D a co se tvého oblečku týče, moc hezké, celkově s tím psaníčkem prostě paráda! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jéééé, nahlas Ti závidím :-) Tak ho pozdravuj :-D A díky Ti :-)

   Vymazat
 3. Mě na to ukázky nějak nezaujaly, takže se ani nechystám to zkouknout, možná až to časem poběží v telce.. :D ale jako Vojta je kus, to jako jooo! :D Mě se líbil v Ženách v pokušení :) A jinak oblečení super Teri, opravdu vypadáš čím dál tím lépe! Ta košilka je super a to psaníčko Ti vážně závidím! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No my máme český filmy docela rádi a tenhle nebyl zas tak špatný :-) Navíc Vojta tam byl právě docela značnou část filmu jen v trenkách :-D A děkuju, Klárinko, ty lichotnice jedna :-*

   Vymazat
 4. Pekné košela :)

  http://www.lovebookbysarah.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 5. Jé, tak to jsi mě na Signál navnadila (hlavně komentářem o V. v trenkách, chii;)


  http://svetpodles.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 6. Pěkná košile! :)
  Já jsem viděla ukázky a moc mi to nenalákalo, ale písnička je pěkná. :)

  OdpovědětVymazat
 7. Cute blouse, dear! I love how it looks with the belt! <3

  OdpovědětVymazat
 8. Nejdřív jsem na to nechtěla jít, ale Revizora mám ráda, takže to alespoň zkusím :) dík za info. Pěkný psaníčko btw.

  B&M
  http://bananaandmandarina.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 9. I love your blouse with the belt! it's perfect matched! :)
  check out my new post xoxo

  OdpovědětVymazat

Za každý komentář přijmi můj dík!