úterý 7. února 2012

Téra se dala na rock

Zdravím Vás,

včera po dlouhém rozmýšlení přibyl do mého šatníku, podle mě, dost výrazný kousek. V Caldezonii jsem měla vyhlídnuté na půl koženkové legíny (zepředu koženkové, zezadu vypadají jako obyčejné gatě s kapsami) , navíc byly zlevněné na půlku, ale stejně jsem se nemohla rozhodnout. Ale tak dlouho jsem se rozplývala nad vygůglenými obrázky, až jsem si je prostě včera musela koupit. V hlavě jsem měla hned několik kombinací a v polyvoru je poskládala. Už se nemůžu dočkat až podobné kreace obleču jen co bude krapet tepleji.


Untitled #3
Untitled #4
Untitled #1
Untitled #2 

Co na tenhle typ kalhot říkáte Vy? Líbí/nelíbí? Já si ještě před půl rokem nedokázala představit, že bych něco takového nosila pokud bych se zrovna nedala k rockerům nebo motorkářům :-)

9 komentářů:

 1. Mě se strašně líbí, ale sama si je nikdy nekoupím bohužel :( to bych do toho musela mít jinou postavu :D ale už se těším, až je na tobě uvidím! ;)

  OdpovědětVymazat
 2. Udělala jsi dobře, určitě je hezky zkombinuješ a budou na tobě vypadat skvěle :)

  OdpovědětVymazat
 3. Vypadají skvěle! Dobře jsi udělala...:-)

  OdpovědětVymazat
 4. No vypadá to dobře a aji ti to sluší ;) Ale já bych do toho asi nešla. Jsem starej džínař. A krásné kombinace mimochodem, seš prostě stylistka tělem i duší :)

  OdpovědětVymazat
 5. mě se nejdřív taky nelíbily, ale už jim přicházím na chuť, moc se mi líbí ty Tvoje outfity s nimi. ;)

  OdpovědětVymazat
 6. Vypadají pěkně, jen mě by neslušely takže bych je nenosila :D:)) A na 3. fotce ten modrej svetřík, mám hodně podobnej a hrozně ráda ho nosím ale mamka ho uplně nesnáší:D Že prej vypadá hrozně :D:/

  OdpovědětVymazat
 7. Všetko je dokonalé :)

  http://www.lovebookbysarah.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 8. Já je mám, ale moc je bohužel nenosím. :)

  OdpovědětVymazat
 9. Asi si pro ně zajdu, jestli je teda u nás mají. Ta poslední kombinace je skvělá! :)

  OdpovědětVymazat

Za každý komentář přijmi můj dík!