středa 12. června 2013

Čuně v bílém

Je to světlé, je to vzdušné, je to časté a je to silnější než já? Neutuchající nutkání tahat ze skříně světlé kousky. Za to může to slunko (když se v plné parádě ukáže), že tmavé barvy jsou prostě bez šance a já, staré čuně, skoro den co den ze své skříně tahám bílé svršky, abych trnula, kdy si ho zaprasím. Tentokrát souboj Téra versus fleky toužící ulpět na triku skončil 1:0 pro mě, jupí! Navíc tahle Ivánkovská košile nedá zvítězit ani parnu, neb profoukne a vlaje. Jen se dost mačká, ale zkrátka nikdo nejsme dokonalí, no.

košile, naušnice - Gate, džíny - H&M, košík - Orsay, boty - Humanic, bolerko - second hand, šátek - vietnamci, korále - Six, brýle - New Look

Taky už jste poslali černou k šípku? :-)

8 komentářů:

 1. Já mám oblíbené akorát jedny černé kalhoty, ale vršky nemám černé moc ani v zimě :D jo a moc se mi líbí ta kabelka ;))

  OdpovědětVymazat
 2. Černou samotnou jsem k šípku poslala, ale černobílou a černou s pastelkama ne. :)
  Moc ti to sluší. Košile je super a bolerko také! Sluší ti to. :)

  OdpovědětVymazat
 3. černou nosím hodně, ale bílou a další světlé barvy mám mnohem radši.....a tak se špínou a flekama všech druhů svádím stejný boj:D

  OdpovědětVymazat
 4. Super letní kombinace! Já černou nenosím už od ledna :-)

  World By Bella

  OdpovědětVymazat
 5. Černou jen v kombinacích, ale raději mám barvy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hlavně jsem ti chtěla napsat, jak ti to v těch světlých sluší!

   Vymazat
 6. Sluší ti to.:-) Souboj fleky vs. já znám moc dobře, ale dneska jsem vytáhla bílou sukni a naštěstí to skončilo také vítězstvím pro mě. :-)

  OdpovědětVymazat
 7. To bolerko je super a celkově ti to moc sluší :)

  OdpovědětVymazat

Za každý komentář přijmi můj dík!