pátek 10. srpna 2012

Kudrna (i Téra) jeli do Brna...

... aby tam potkali samé príma lidi! Třikrát sláva, neztratila jsem se totiž ve víru velkoměsta, nepohltila mě městská hromadná, ani jsem nerozfofrovala úspory, ale jen a jen trávila skvělé odpoledne s moc milými blogovými slečnami! Díky EvičceLucceElišceTerce a Lence za tu nejpříjemnější společnost, která je jistě v Brně a celém širém okolí k dostání a budu se těšit, že se zase někdy za jedním kavárenským stolečkem ještě sejdeme.

Samozřejmě že jsme s sebou všechny táhly foťák, ale ten můj prohrál na plné čáře a z v prostorách kavárny mě obdařil jen samými nepublikovatelnými fotkami, takže Vám mohu jen ukázat, v čem jsem brouzdala ulicemi Brna. Před plánovaným srazem jsem měla volné celé dopoledne, které jsem využila k courání městem a obchody, takže tohle volné a pohodlné odění bylo k tomuhle účelu ideální. Jen bundu jsem hned po ránu hodila za psem, protože slunce hřálo o sto šest...


A jen tak mimochodem fotky jsou pořízeny zase v tak hektickém ránu, kdy se oblékám za pochodu, líčím na rychlo a snídám v autě a za vyblejsknutí děkuji svému tatínkovi :-)

20 komentářů:

 1. Teda tatínek umí perfektně fotit! :) Jinak teda musím říct, že ti to strašně slušelo! Suknička je parádní a tobě neuvěřitelně sluší! :)

  OdpovědětVymazat
 2. Terko, ta sukně je vážně úžasná! Moc ti to sluší, jsi kočka! :)

  OdpovědětVymazat
 3. Já už tě chválila včera, ale tak ještě jednou... Kdo by nebyl rád pochválenej, že jo :) Fakt paráda, prostě to umíš. O tom žádná! ;)

  OdpovědětVymazat
 4. Sluší ti to, super volba oblečení, i když nechápu ten nový trend, kdy všichni nosí plisované sukně, k tobě mi to prostě sedí. Je fajn, že jste si to užily.

  OdpovědětVymazat
 5. A to kdyby jste ji holky viděly naživo! Ještě mnohem větší kočka! :)

  OdpovědětVymazat
 6. Moc Ti to sluší, já mám svoji Téru (moji kámošku Terku) -btw. ta podle tebe zkouší snad úplně všechno a mluvily jsem spolu o tvém super blogu :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, tak to svou jmenovkyni zdravím a moc mě to těší! :-)

   Vymazat
  2. mám na mysli - http://frrre.blogspot.cz/ :)

   Vymazat
  3. Ahaaa, tak to jsem nevěděla, že Vy holky patříte k sobě :-)))

   Vymazat
 7. Sukně je skvělá a s džískou ještě lepší, tuhle kombinaci mám ráda:))

  OdpovědětVymazat
 8. ta sukně je přímo božská a tvoje vlasy taky! :))

  OdpovědětVymazat
 9. Wow, ta sukně ti vážně sekne jak nic!

  OdpovědětVymazat
 10. Presne túto sukňu som si chcela kúpiť aj ja čakala som na zľavy a nakoniec som zistila že v nej vyzerám ako stará tetka ... tak ma to sklamalo pre to že sa mi veľmi páčila ale tebe nejak tak ide viacej než mne celkovo sa mi páči na iných viac ako na mne samotnej

  OdpovědětVymazat
 11. ta sukně nemá chybu :))

  dneska jsem si s sebou vzala foťák, abychom se mohly spolu taky vyfotit....no a samozřejmě že jsem na to zapomněla!:D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já ho taky v kabelce měla, ale když vůbec nebyl čas, jak jsme pořád a pořád vykládaly :-D

   Vymazat
 12. Nádherná outfit! Tá sukňa... Ach!

  Kejmy ♥.

  OdpovědětVymazat
 13. Holky, všem Vám moc děkuju za tak milé komentáře, taky se mi ta sukně tak zalíbila, že jí budu nosit asi dost často :-))))

  OdpovědětVymazat
 14. ta sukně je skvělá! moc Ti to sluší :-))

  OdpovědětVymazat

Za každý komentář přijmi můj dík!