středa 26. prosince 2012

Když se plní i ta nejtajnější přání

Vánoční svátky budou pomalu ale jistě za námi a že to zase uteklo jako voda, co... Ty naše byly teda letos zase jednou šťastné, veselé a taky dost štědré. Janek Ledecký si z rádií sice často vyzpěvuje, že slib(/p?)y se mají plnit o Vánocích, ale když se mimo to začnou plnit i přání, tajná k tomu a navrch ještě třeba vroucí jako voda na čaj, to by jeden nestačil vycházet z údivu. Musela jsem být k sakru hodná holčička, že jsem dostala tolik krásných dárků a navrch k tomu ještě krásný Štědrý den.

Fakticky už to vypadá, že Ježíškovi můj dopis musel dofrčet přímo do schránky, protože se z mého neskromného seznamu vyplnil skoro vše (a to ostatní mi bylo v hojné míře už naděleno k narozeninám). 

šaty s rozšířenou sukní Apricot / od stejné značky i svetr s puntíky / vínový svetr s krajkovými průstřihy / vínová šála společně s rukavicemi do barvy / předplatné Instylu/ medová sada Avon / 8-hodinový krém Elizabeth Arden / rtěnka Dermacol / krásné hodiny s.Oliver / sada zelené šály a rukavic

A mimo to jsem si rozbalila i spoustu dalších úžasných věcí.... Moji blízcí zkrátka vědí, jak na mě a jak je to "měkoň", nějaké to zkrášlovátko či Paříží závánějící cokoli, budu jistě radostí skákat do stropu :-)

lahvově zelené šaty od brášky / veselé tričko / oooobr kabela / krajkovaná vestička
balzám na rty a rtěnka Avon / pařížský plakát / knížka Obnažená Paříž / volné triko
zlaté mini psaníčko zdobené sovičkou / sada nákrčníku s rukavicemi / pařížský kalendář / lístky na koncert Kryštofů s hostem v podání Jarka Nohavicici - juchůůůůůůůůůůůů
bižu / voňavčička / tablet / dýňová svíčka

..... no a že jsem byla těmi dárky tak šokována, ba přímo zavalena, tak jsem samozřejmě ani nefotila vše, jen jsem chtěla nechat nahlédnout nějakému tomu zvědavému očku, protože já se jdu momentálně vrhnout na prohlížení Vašich dárečků brouzdáním po ostatních blozích a budu ráda, když mi třeba sami v komentářích povíte, co Vám udělalo největší radost :-) Za mě je odpověď na tuhle otázku celkem prostá, protože mimo to, že jsem dostala tolik krásných věcí, jsem se také nesmírně tetelila radostí, když jsem mohla nějakou tou maličkostí potěšit své blízké a nemohla se dočkat jejich výrazu při otevření. Jojo, tyhle Vánoce byly prostě zase žůžo :-)

15 komentářů:

 1. tys musela být hodná! :)
  dárečky i ostatní fotky jsou krásný :)

  OdpovědětVymazat
 2. teda krása, samé krásne darčeky!!!

  OdpovědětVymazat
 3. jako hodná blondýnka si to zasloužíš!:)
  taky chci udělat článek s tím co mi ježíšek nadělil, ale jsem líná zvednout foťák a vyfotit to:D ....po návštěvě u babičky jsem tak přežraná, že nemám sílu na nic:D

  OdpovědětVymazat
 4. Krásné dárky:) jsi musela být asi hooodně hodná..

  OdpovědětVymazat
 5. To mě pobavilo, hned několik z těch dárků - v čele s přesně tímto kalendářem a knížkou jsem pořídila sobě a tchýni :)) Obě jsme taky frankofilky :)
  Jinak paráda, krásné věci jsi dostala :)
  Hezký zbytek svátků,
  Veronika

  OdpovědětVymazat
 6. Ty jsi ale musela být hodná. Krásné dárky, jistě si je zasloužíš.

  OdpovědětVymazat
 7. krasne darecky,instyle je super do schranky!:)
  http://sienastyle.blogspot.it/

  OdpovědětVymazat
 8. Krásný dárky :) S maminkou jste si hrozně podobný...smějete se úplně stejně :)

  OdpovědětVymazat
 9. dostala jsi krásné dárky, vážně jsi musela být hodná! :-))

  OdpovědětVymazat
 10. Tady byl někdo moc moc moc hodný :) Krásné dárečky! :)

  OdpovědětVymazat
 11. takove darecky by zajiste potesily i me.. musela jsi byt vazne moooc hodna (a to jsi, to my vime ;)).

  OdpovědětVymazat
 12. Vypadalo to u vás úžasně a o tom, že jsi byla hodná vůbec nepochybuju ;) Dárečky jsi dostala úžasné. Zrak jen přechází a to předplatné ti moc závidím... Taky jsem si přála, ale můj dopis se asi ztratil někde cestou :/ Hlavní věc, že se vám to krásně vydařilo :)

  OdpovědětVymazat
 13. To musely být nádherné vánoce!!! A těch dárků! Ty jso musela být opravdu hodná!

  OdpovědětVymazat
 14. rukavice, psaníčko a šaty u mě vedou! :)
  a zvu tě na svůj blog na giveaway o límeček značky Stefanel :)

  OdpovědětVymazat
 15. to psaníííčko, ááách! a ty hadříky! :D váš ježíšek byl teda velice štedrý a stylový, je co je pravda! ;)

  OdpovědětVymazat

Za každý komentář přijmi můj dík!